Strona Główna > Szkolenia > 2019

2019

Szkolenia 2019


Szanowni Państwo,

W grudniu 2019 r. w ramach realizacji Programu Wieloletniego na lata 2011-2020 ÔÇ×Narodowy Program Rozwoju Medycyny TransplantacyjnejÔÇŁ finansowanego przez Ministra Zdrowia, zorganizowane zostan─ů szkolenia os├│b wykonuj─ůcych czynno┼Ťci bezpo┼Ťrednio zwi─ůzane z pobieraniem, testowaniem, przetwarzaniem, przechowywaniem i przeszczepianiem kom├│rek i tkanek w jednostkach systemu ochrony zdrowia zwi─ůzanych z transplantologi─ů.

Organizatorem szkole┼ä jest Krajowe Centrum Bankowania Tkanek i Kom├│rek we wsp├│┼épracy z firm─ů MIAMI DESIGN Marcin Ko┼║bia┼é.

Udzia┼é w szkoleniach, zakwaterowanie i wy┼╝ywienie w czasie szkole┼ä s─ů bezp┼éatne. Organizator szkolenia nie pokrywa koszt├│w dojazdu do miejsca szkolenia.

Poniżej dostępna jest informacja o szkoleniach organizowanych w2019 roku (daty, liczba miejsc, miejsce przeprowadzenia szkolenia oraz jego tematyka), programy szkoleń (osobne na każde szkolenie).

Zgłoszenia udziału w szkoleniu (osobne na każde szkolenie), należy przesłać do firmy MIAMI DESIGN Marcin Koźbiał.

PLAN SZKOLEŃ:

Plan szkoleń 2019


PROGRAMY SZKOLEŃ:

1)   KRYTERIA KWALIFIKACJI I PROCEDURY POBRANIA TKANEK OD DAWC├ôW ZMAR┼üYCH
w terminie 04 - 06 grudnia 2019 r. Katowice

2)   ASPEKTY FORMALNE I PRAKTYCZNE DZIA┼üALNO┼ÜCI O┼ÜRODKA DAWC├ôW SZPIKU
ASPEKTY FORMALNE I PRAKTYCZNE DZIAŁALNOŚCI BANKÓW KOMÓREK KRWIOTWÓRCZYCH
w terminie 11 - 13 grudnia 2019 r. Warszawa

 

FORMULARZ ZGŁOSZEŃ:

Formularz zgłoszenia na szkolenie Kryteria Kwalifikacji I Procedury Pobrania Tkanek Od Dawców Zmarłych

Formularz zg┼éoszenia na szkolenia Aspekty Formalne I Praktyczne Dzia┼éalno┼Ťci O┼Ťrodka Dawc├│w Szpiku oraz  Aspekty Formalne I Praktyczne Dzia┼éalno┼Ťci Bank├│w Kom├│rek Krwiotw├│rczych